Zostawiła Ciebie, a Ty nie wiesz dlaczego?

Każda kobieta ma własne wymagania, o których niektórzy panów nawet nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, albowiem płeć piękną, jak kwiatek do wąchania, lecz nie do poznawania. W jakim ogromnym znajdują się błędzie dowiadują się, kiedy zapomniana pani od nich odchodzi.
Okej, wiemy, że każda pani chciałaby być jak piękny kwiat, toteż przeto wybiera się na zakupy, aby kupić nowiutką suknię. Pamiętasz te jej zakupy: mała czarna sukienka, w
Kobieta w sukience
Wprowadził: Belo Horizonte - MG
Źródło: http://www.flickr.com
której bardzo ci się podobała, sukienka rozkloszowana, która również była wielce szykowna (sukienka rozkloszowana). Nie tak bardzo ci się podobała sukienka sportowa, ona nie była po prostu w twoim stylu, za to niegdyś kupiła sukienkę wieczorową, a twoi koledzy (męska część) oniemiała z zachwytu (markowa sukienka sportowa). Byłeś dumny, jak z pięknie zadbanego kwiatu. Wydawało ci się, że jest wam cudownie, no więc, dlaczego od ciebie odeszła.

Gdybyś przeanalizował to wszystko doszedłbyś do kilku konkluzji. Przede wszystkim jej nie słuchałeś. Gdybyś
Kobieta w różowej spódnicy
Wprowadził: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com
posiadł wiedzę, jak wiele razy ją z tego powodu zawiodłeś. Opowiadała ci coś, co było dla niej istotne, a ty potakiwałeś, ale potem, gdy nawiązywała do tego watku to jak gdybyś urwał się z choinki. Jaki to jest znak dla kobiety, jak uważasz? Że jej nie szanujesz, nie obchodzą ciebie jej hobby a także pasje, uważasz ją jak wizytówkę, z którą można się zaprezentować. Nie spostrzegasz w niej charakteru.

Kiedy rozpoczniesz interesować się bardziej dotrzesz do kolejnego wniosku: nie byłeś odpowiednio roztropny. Nawet przez głowę ci nie przeszło, że chciała posiadać z tobą maleństwo, nie poczułeś tego. Zamiast tego sam zachowywałeś się jak niemowlę, co w ostateczności przekonało ją do tego, iż nie jesteś kandydatem na ojca. To może bezwzględne, ale w pewnym wieku trzeba się trochę przestawić i dojrzeć, ale ty o tym zapomniałeś.


Więcej treści

Biżuteria ma niesłychanie szeroką grupę fanów

wygląd
Zdecydowaną większość stanowią w tej sferze naturalnie kobiety, choć jest możliwe odnieść wrażenie, że Mężczyźni od jakiegoś czasu niezwykle intensywnie starają się im dorównać.


Jeśli jednak rozchodzi się o biżuterię, panie ciężko będzie pokonać w tej konkurencji.

Do takich wniosków dobrnąłeś. Czy są dodatkowe? Pewnie tak, lecz przybędą one, ci do głowy później. Dziś możesz jednakże pokazać jej, że to pojmujesz, iż wszystko może być jak dawniej, oczywiście, jeśli ty tego chciałbyś. Może po prostu przyjmiesz pozę obrażonego faceta, czym jeszcze mocniej pogorszysz swoją i tak już beznadziejną sytuację. Wybór należy do ciebie, przecież jesteś dorosły.
2017-12-01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.