Perspektywa jutra – ale nie do końca wiemy jak bliska

Jeśli ktoś jest fanem filmowej serii Mad Max to na pewno gra borderlands przypadnie mu do gustu. Zresztą tak jak każdej osobie, która uwielbia świetną akcję. Tutaj bohaterów jest czterech, jednym z nich zostajemy my, gramy by pokonać wrogów. Na planecie, na której odbywa się walka ludzi z dzikimi bestiami. To właśnie ludzie dają nam zadania, które mają chronić ich przed nieobliczalnymi bestiami. Możemy wybrać do walki różnego rodzaju broń. A najlepsze jest chyba to, że podczas gry, razem z następnymi etapami otrzymujemy nowe umiejętności, a co za tym idzie lepiej nam walczyć z potworami.


Zestaw kinomaniaka
Wprowadził: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Przez możliwość dołączenia do gry graczy w każdej chwili i do wyjścia jej, można rzeczywiście dobrze się bawić, bo nie prowadzi to do straty zdobytych łupów. Jeśli jednak gramy w pojedynkę, wtedy w trudniejszych chwilach możemy liczyć na NPC-e, którym trzeba wydawać proste komendy i co niezmiernie istotne możemy zmieniać im broń. To nie do końca tylko i wyłącznie jatka, tu chodzi o to, by, ochronić ludzkie gatunek i ochronić planetę, która chcą przejąć bestie. Nie można, więc w trakcie gry zapominać o celu życia bohatera.

Tolkienowska magia przełożona na grę

Ta gra to wprowadzenie nowej jakości do świata gier komputerowych. Nie da się inaczej nazwać tej gry niż mianem majstersztyku. Gra śródziemie cień mordoru to fabuła, która ma miejsce jeszcze przed tym, co dzieje się w samym „Władcy Pierścieni”. Pgólnie w grze świat widzimy zza pleców postaci, tak jest ustawiona kamera. Główna postać to Talion, któremu najbliższych zabijają poplecznicy Saurona i który sam potem ginie w walce. Ale dzięki prastarym mocom Talion zostaje wskrzeszony, by móc wziąć odwet na Sauronie i jego pobratymcach.

W grze poznajemy też historię tego jak powstały słynne pierścienie. Dowiadujemy się też, kto i dlaczego przywrócił na świat Taliona, a każda nasza decyzja, w sensie decyzja bohatera gry ma swoje konsekwencje. Gra śródziemie cień mordoru to perfekcyjnie dopracowana fabuła. Nie ma tam żadnych dłużyzn akcji.

Potrzebny będzie Ci link do artykułu (https://mykuba.pl/), który będzie zawierał masę rzetelnych informacji? Namawiamy więc do naszej kolejnej strony.

Co interesujące, wszytskie postaci posiadają swoje własne zdolności. Przeciwnicy mogą przewidzieć nasze zagrania, bo uczą się na tym, co widzą. Mogą nawet nas znienawidzić albo chociaż nie przepadają za nami jakoś nam pomóc. Dzięki profesjonalnej i kreatywnej pracy grafików i ogółem ludzi, którzy maczali palce przy tworzeniu tej gry dostajemy idealnie przeniesiony świat tego, co mogliśmy zobaczyć w kinach w filmach na podstawie powieści Tolkiena.

Dzięki temu zanurzamy się w świat Mordoru, który pochłania nas totalnie. Cała audiowizualna stron i łatwośćprostota sterowania bohaterem – upiorem, daje duża radochę i ogromną satysfakcję z gry. Jeżeli, więc lubimy książki Tolkiena, oglądaliśmy kilka rady serię filmów o Władcy Pierścienia, to powinniśmy spróbować swoich sił w śródziemiu Mordoru. Na pewno nie będziemy rozczarowani. W dodatku zrozumiemy, że gry komputerowe wcale nie są czymś złym i rzeczywiście mogą okazać się świetnym sposobem na relaks po długim dniu.
2022-10-13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.