Pierścionki posiadające wzór nieskończoności - dla kogo konkretnie i co właściwie mogą dokładnie znaczyć?

Każda kobieta marzy o wiecznej miłości, by całe swoje życie przeżyć z jednym mężczyzną i być wraz z nim prze szczęśliwą. Doskonałym symbolem takiego rodzaju uczucia jest znak nieskończoności, wkomponowany w taką rzecz, która samym swoim istnieniem od razu mówi dziewczynie "kocham cię".


A co może być cudowniejsze aniżeli pierścionek zaręczynowy?


artykuły
Wprowadził: Karen Ellis


Oświadczyny bywają przepięknym momentem, dla wielu jednym spośród najpiękniejszych w życiu - nie zadziwia więc fakt, że każdy mężczyzna (a przynajmniej większość) pragnie by nie jedynie ta chwila, ale i cała jej otoczka była jak najbardziej wspaniała, łącznie wraz z samym pierścionkiem. Jak to się tu okazuje pierścionek nieskończoność bardzo często mówi znacznie więcej aniżeli same słowa - symbolika takiego pierścionka bywa aż nadto klarowna, w szczególności w trakcie oświadczyn. Warto zauważyć, iż takiego rodzaju pierścionki bywają tworzone z dosłownie każdego możliwego rodzaju materiału - powoduje to, że są również idealnym prezentem nie jedynie w trakcie oświadczyn. Jeśli dobrze się zastanowić, ten konkretny wzór jest dość uniwersalny - w uzależnieniu od tego, co pragniemy przekazać, może być nie tylko samym symbolem wiecznej miłości, lecz również choćby symbolem nieskończonej siły, którą ktoś ma w swoim wnętrzu i jedno spojrzenie na pierścionek nam o niej może przypomnieć.


Więcej treści

Czy też pierścionki z cyrkoniami mogłyby być śliczne i czy nadają się na zmówiny?

pierścionki z cyrkoniami
Wprowadził: mururoa
Źródło: http://www.flickr.com
Cyrkonia to kamyk, który jest najczęściej dobierany przez jubilerów jako kamień syntetyczny. Nie dzieje się tak bez przyczyny - cyrkonia pięknie się prezentuje oraz jest bardzo wytrzymała.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.