Planując zaślubiny, należy zadbać o wszystkie detale, jakie pozwolą przygotować się do najważniejszego dnia życiu.

Jeśli zarośliśmy sporą liczbę bliskich na swoim dniu zaślubin i przyjęciu weselnym, to trzeba z dużym wyprzedzeniem zamówić zaproszenia ślubne. Galanterie papiernicze w dzisiejszych czasach dają niezwykle interesujące opcje. Możemy przeglądać kartki w rozmaitych stylach i z gotowymi tekstami.
Tort urodzinowy
Wprowadził: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz popularnych kartek weselnych, wymienić można również zaproszenia na urodziny, albo pozostałe uroczystości. Kartki mogą być wykonywane w różnych stylach, zaczynając od tradycyjnych rozkładanych zaproszeń, a kończąc na rozbudowanych kartkach, jakie są z popularnym motywem. Oprócz samej fotografii, istotna jest także treść zawarta wewnątrz. Każdy chce mieć prawdopodobnie ułożony tekst, jaki należy już tylko uzupełnić danymi o imprezie. W zaproszeniu należy podać miejsce i godzinę spotkania, a także do kogo jest kierowane zaproszenie i z jakiej okazji. Teksty mogą być zawarte w formie oficjalnej, bądź też przy zastosowaniu humorystycznego wierszyka.Prawie zawsze przyszli państwo młodzi, którzy nie mają zamiaru otrzymywać prezentów, tylko koperty wybierają stosowne zaproszenia ślubne, na których widnieje taka wiadomość ujęta w bardzo delikatny sposób.

ślunbne zaproszenia
Wprowadził: montymanateeweddings
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli komuś będzie zależeć na nietypowych kartkach awizujących o konkretnej imprezie, istnieje możliwość zarezerwowania ich u wykonawców. Takie kartki są wtedy niesamowitym wyrobem i nie mają już ograniczeń co do zastosowanych materiałów. Mogą to być między innymi zaproszenia z motywem origami, albo wykonane metodą scrapbookingu.


Więcej treści

Sklepy oferujące ciuszki dla niemowlaków stają się coraz to bardziej popularne wskutek wysokiej jakości

Małe dziecko
Wprowadził: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelki rodzic chce dla własnego dziecka jak najlepiej, a tyczy się to wszelkich wymiarów życia, w jakie może w jakiś sposób wpływać. Chodzi tu przede wszystkim o ogromne poczucie odpowiedzialności, jakie de facto nigdy nie gaśnie. Już od początkowych dni życia potomka, tak samo matka jak i tata w głowie ma jedynie myśli na jego temat.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.