Planując zaślubiny, należy zadbać o wszystkie detale, jakie pozwolą przygotować się do najważniejszego dnia życiu.

Jeśli zarośliśmy sporą liczbę bliskich na swoim dniu zaślubin i przyjęciu weselnym, to trzeba z dużym wyprzedzeniem zamówić zaproszenia ślubne. Galanterie papiernicze w dzisiejszych czasach dają niezwykle interesujące opcje. Możemy przeglądać kartki w rozmaitych stylach i z gotowymi tekstami.
Tort urodzinowy
Wprowadził: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz popularnych kartek weselnych, wymienić można również zaproszenia na urodziny, albo pozostałe uroczystości. Kartki mogą być wykonywane w różnych stylach, zaczynając od tradycyjnych rozkładanych zaproszeń, a kończąc na rozbudowanych kartkach, jakie są z popularnym motywem. Oprócz samej fotografii, istotna jest także treść zawarta wewnątrz. Każdy chce mieć prawdopodobnie ułożony tekst, jaki należy już tylko uzupełnić danymi o imprezie. W zaproszeniu należy podać miejsce i godzinę spotkania, a także do kogo jest kierowane zaproszenie i z jakiej okazji. Teksty mogą być zawarte w formie oficjalnej, bądź też przy zastosowaniu humorystycznego wierszyka.Prawie zawsze przyszli państwo młodzi, którzy nie mają zamiaru otrzymywać prezentów, tylko koperty wybierają stosowne zaproszenia ślubne, na których widnieje taka wiadomość ujęta w bardzo delikatny sposób.

ślunbne zaproszenia
Wprowadził: montymanateeweddings
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli komuś będzie zależeć na nietypowych kartkach awizujących o konkretnej imprezie, istnieje możliwość zarezerwowania ich u wykonawców. Takie kartki są wtedy niesamowitym wyrobem i nie mają już ograniczeń co do zastosowanych materiałów. Mogą to być między innymi zaproszenia z motywem origami, albo wykonane metodą scrapbookingu.


Więcej treści

Serwis z ciekawymi podarkami

urodziny
Wprowadził: Alex G.
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy dostajemy zaproszenie na czyjeś urodziny obawy dotyczą tego, że ktoś da w prezencie, to samo, co my przygotowaliśmy dla solenizanta. Taka sytuacja może okazać się krępująca. Tak, więc warto jest trochę wcześniej szukać upominku na urodziny, by okazał się oryginalny i co najważniejsze, by podobał się solenizantowi. Prezent na urodziny dobrze, więc kupić w Internecie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.