Planując zaślubiny, należy zadbać o wszystkie detale, jakie pozwolą przygotować się do najważniejszego dnia życiu.

Jeśli zarośliśmy sporą liczbę bliskich na swoim dniu zaślubin i przyjęciu weselnym, to trzeba z dużym wyprzedzeniem zamówić zaproszenia ślubne. Galanterie papiernicze w dzisiejszych czasach dają niezwykle interesujące opcje. Możemy przeglądać kartki w rozmaitych stylach i z gotowymi tekstami.
Tort urodzinowy
Wprowadził: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz popularnych kartek weselnych, wymienić można również zaproszenia na urodziny, albo pozostałe uroczystości. Kartki mogą być wykonywane w różnych stylach, zaczynając od tradycyjnych rozkładanych zaproszeń, a kończąc na rozbudowanych kartkach, jakie są z popularnym motywem. Oprócz samej fotografii, istotna jest także treść zawarta wewnątrz. Każdy chce mieć prawdopodobnie ułożony tekst, jaki należy już tylko uzupełnić danymi o imprezie. W zaproszeniu należy podać miejsce i godzinę spotkania, a także do kogo jest kierowane zaproszenie i z jakiej okazji. Teksty mogą być zawarte w formie oficjalnej, bądź też przy zastosowaniu humorystycznego wierszyka.Prawie zawsze przyszli państwo młodzi, którzy nie mają zamiaru otrzymywać prezentów, tylko koperty wybierają stosowne zaproszenia ślubne, na których widnieje taka wiadomość ujęta w bardzo delikatny sposób.

ślunbne zaproszenia
Wprowadził: montymanateeweddings
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli komuś będzie zależeć na nietypowych kartkach awizujących o konkretnej imprezie, istnieje możliwość zarezerwowania ich u wykonawców. Takie kartki są wtedy niesamowitym wyrobem i nie mają już ograniczeń co do zastosowanych materiałów. Mogą to być między innymi zaproszenia z motywem origami, albo wykonane metodą scrapbookingu.


Więcej treści

Serwis z ciekawymi podarkami

urodziny
Wprowadził: Alex G.
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy idziemy na czyjeś urodziny obawy dotyczą tego, że ktoś da w prezencie, to samo, co my przygotowaliśmy dla organizatora całej imprezy. Taka sytuacja może okazać się krępująca. Dlatego dobrze jest odrobinę wcześniej szukać prezentu urodzinowego, by okazał się niepowtarzalny i co najważniejsze, żeby spodobał się obdarowywanemu. Prezent na urodziny warto, więc znaleźć w Internecie.

Często także nie muszą one kompletnie też przypominać standardowych kartek, dlatego że zaproszenia były wykonane z modeliny, albo przy pomocy słodyczy. W tej sytuacji można spodziewać się dowolnego pomysłu, jaki tylko przyjdzie do myśli klientowi bądź projektantowi. Na przykład zaproszenia na urodziny (sprawdź piękne urodzinowe kartki idealne do prezentu) mogą być podarowane w bardzo oryginalny sposób, jeśli ulokujemy ręcznie wypełniony liścik do butelki i to ładnie zapakujemy - zaproszenia na urodziny. Rozwiązań może być rzeczywiście cała masa.
2020-06-19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.