Zaznaczyć swoją osobowość nie jest wcale tak ciężko. Konieczny jest właściwy pomysł i trochę odwagi

Jak uzewnętrznić swoje prawdziwe ja, jak sprawić, by przekazać innym nasza prywatna filozofię życia? Chybanajlepszym sposobem jest głośne wyrażanie tego o czym myślimy. Tylko, czy to najlepszy pomysł?

Raczej nie. Na szczęście są zdecydowanie lepsze sposoby, takie jak podkreślanie swojej oryginalności przez wybór określonego gatunku muzycznego, preferencje związane z filmami czy prezentowanie własnego stylu ubierania się. Co do ubierania to istnieje świetny sposób by zwrócić uwagę na to, co myślimy, albo chcemy żartobliwie przekazać innym – możemy to uzyskać dzięki takim sposobom, jak koszulki printidea z nadrukiem.

Takie nadruki na odzieży to specjalność sklepów z koszulkami (http://ibato.pl/nadruki-na-odziez/). Poza przygotowanymi wzorami możemy tam dostać wzory, czy to ze swoim pomysłem, czy może z wcześniej przygotowaną grafiką. To świetny sposób, jeśli chcemy wypowiedzieć się na jakiś temat lub po prostuprzekazać pewne informacje w sposób sprytny, pomysłowy czy artystyczny.
moda męska
Wprowadził: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com


Więcej treści

Tworzenie najlepszej jakości koszulek.

t-shirt
Wprowadził: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie można przyznać, że panuje moda na koszulki oryginalne, tego typu, których nie będzie możliwości zestawić z jakimikolwiek innymi. W związku z tym, jeżeli komukolwiek zależy na fakcie, żeby wyróżnić się wśród wielu osób, nie będzie mieć w ogóle tego trudnego do zrobienia. Jest tak na przykład dlatego, że obecnie w branży istnieje mnóstwo firm, które oferują koszulki różniące się pośród innych.


Haft komputerowy (www.ibato.pl/) to także dobry sposób na protestowanie, od lat jednak wiele osób wybiera koszulki na prezent. To bardzo kreatywny pomysł, gdyżosoba która dostanie prezent będzie nosiła koszulkę naszego pomysłu. Można bowiem stwierdzić, że wiele tekstów czy zdjęć, które mamy w głowie, a jakie chcielibyśmy wcielić w życie,nie jest dostępna w sprzedaży, po prostu nie da się każdego konsumenta zadowolić, więcindywidualny nadruk to naprawdę świetny pomysł. Można czasami spotkać różne osoby, które mają zachwycające nas koszulki, myślimy wtedy: „fajnie by było mieć taka koszulkę”. Lecz gdy zaczniemy sprawdzać oferty sklepów okazuje się, że nie jest ona dostępna w sprzedaży.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.