Zaznaczyć swoją osobowość nie jest wcale tak ciężko. Konieczny jest właściwy pomysł i trochę odwagi

Jak uzewnętrznić swoje prawdziwe ja, jak sprawić, by przekazać innym nasza prywatna filozofię życia? Chybanajlepszym sposobem jest głośne wyrażanie tego o czym myślimy. Tylko, czy to najlepszy pomysł?

Raczej nie. Na szczęście są zdecydowanie lepsze sposoby, takie jak podkreślanie swojej oryginalności przez wybór określonego gatunku muzycznego, preferencje związane z filmami czy prezentowanie własnego stylu ubierania się. Co do ubierania to istnieje świetny sposób by zwrócić uwagę na to, co myślimy, albo chcemy żartobliwie przekazać innym – możemy to uzyskać dzięki takim sposobom, jak koszulki printidea z nadrukiem.

Takie nadruki na odzieży to specjalność sklepów z koszulkami (http://ibato.pl/nadruki-na-odziez/). Poza przygotowanymi wzorami możemy tam dostać wzory, czy to ze swoim pomysłem, czy może z wcześniej przygotowaną grafiką. To świetny sposób, jeśli chcemy wypowiedzieć się na jakiś temat lub po prostuprzekazać pewne informacje w sposób sprytny, pomysłowy czy artystyczny.
moda męska
Wprowadził: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com


Więcej treści

Nowe oblicze mody męskiej - kapitalne dodatki i jakościowa podstawa ubrań

4xl
Wprowadził: liketearsintherain's buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Teraźniejsze nastawienie do mody męskiej niesłychanie się zmieniło. Kiedyś kolekcje projektantów kierowane były szczególnie do kobiet, stąd ta metamorfoza stanowiska jest wyjątkowo odpowiednia. Panowie przykładają dzisiaj mnóstwo uwagi do własnego wyglądu przede wszystkim zważywszy na stanowiska, które zajmują w korporacjach. Coraz to częściej skupiają się na obligatoryjnym dress codzie, a do powszedniej stylizacji dodają szczegóły podkreślające ich indywidualizm. Z kolei jakość istotnych elementów garderoby jest niezmiernie relewantna.


Haft komputerowy (www.ibato.pl/) to także dobry sposób na protestowanie, od lat jednak wiele osób wybiera koszulki na prezent. To bardzo kreatywny pomysł, gdyżosoba która dostanie prezent będzie nosiła koszulkę naszego pomysłu. Można bowiem stwierdzić, że wiele tekstów czy zdjęć, które mamy w głowie, a jakie chcielibyśmy wcielić w życie,nie jest dostępna w sprzedaży, po prostu nie da się każdego konsumenta zadowolić, więcindywidualny nadruk to naprawdę świetny pomysł. Można czasami spotkać różne osoby, które mają zachwycające nas koszulki, myślimy wtedy: „fajnie by było mieć taka koszulkę”. Lecz gdy zaczniemy sprawdzać oferty sklepów okazuje się, że nie jest ona dostępna w sprzedaży.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.