Porady blogerek modowych

Moda to trudny temat dla kogoś, kto nie jest zaznajomiony z jej zasadniczymi kwestiami. Rzecz jasna można próbować obserwować ludzi na chodnikach i z drobnym opóźnieniem starać się do nich dopasować, ale jeśli komuś zależy na godnym i trendy wyglądzie i chce, żeby to inni ściągali od niego, a nie vice versa, trzeba uzbroić się odrobinę wiedzy i prześledzić blogi, portale i wypowiedzi autorów mody – to ci ludzie, do spółki z nieświadomą odpowiedzą ludzi na ich pomysły, kreują modę, taką przez duże M.
Monnari współpracuje z blogerkami
Wprowadził: Social Hunters
Źródło: Social Hunters
Dotyczy to każdego sezonu, każdego stroju, także takiego, można by rzec nieskomplikowanego stroju, jak strój kąpielowy 2014 rok może sprawić w tym temacie kilka zaskoczeń, więc, jeśli tylko możesz pozwolić sobie na nowy strój i pragniesz zaimponować mężczyznom wokół albo od nowa zainteresować tego swojego, zrób małe rozpoznanie. Jest naprawdę wiele miejsc w sieci, które oferują mnóstwo podpowiedzi, w co się ubrać tej wiosny i lata.

Oczywiście nie wszystkie blogi i projektanci mody mogą być zgodni w swoich deklaracjach, jednak po pierwsze: przynajmniej w jakiejś części zawsze się zgadzają, po drugie – jest to elementem mody, ta właśnie odpowiedź odbiorców na pewne opinie ludzi, co narzucają niektóre trendy. Na wybranym blogu odszukasz opinię, że w tym sezonie będzie popularny ten fason, na drugim że inny, i to właśnie liczba odwiedzin i siła plotkarstwa i pozostałej reszty środków przekazu dowiedzie słuszności jednemu lub drugiemu.

Jeśli według Ciebie opublikowany artykuł jest pasjonujący, to zobacz też pomocne źródło (http://www.elpasa.pl/dodatki-cat-8.html), które ma intrygujące informacje - one niewątpliwie Cię zajmą.

Im bliżej zaś sezonu, tym bliższe prawdy będą podpowiedzi na wybranych przez odwiedzających domenach.

Porządki w szafie
Wprowadził: LizMarie_AK
Źródło: http://www.flickr.com
Tak czy inaczej to przed sezonem trzeba wykonać odpowiedni zwiad – zapewni to błysk zazdrości w spojrzeniach bliskich, a nawet obcych pań, które tak czy siak będą cię taksować wzrokiem. Taka już natura pań. Gdy zawczasu sprawisz sobie strój plażowy taki sam, jak ten, który najlepszy blog o modzie okrzyknął najładniejszym, sukces należy do ciebie, to jedna sprawa. Druga to taka, że dowolne ubranie nabyte przed pojawieniem się nań trendu jest trochę tańsze – im mniej powszechny dany krój, im rzadziej zakupowany przez setki pań, tym mniej wydasz pieniędzy. Tyczy się to też strojów kąpielowych, które, mimo niezbyt wielkiego zapotrzebowania na tkaninę, potrafią kosztować dość niemało. Cóż, w modzie, szachach i wielu, wielu innych dziedzinach jest podobnie: jeśli chcesz wygrać, musisz iść o krok przed resztą.


Więcej treści

Stylizujmy się elegancko!

spodnie
Wprowadził: Every Nature
Źródło: Every Nature
Moda nie jest nauką, czyli nie ma w tym temacie najzupełniej obiektywnych praw. Chodzi o to, że autentycznie wszyscy możemy ubierać się tak jak pragniemy. I generalnie w każdym przypadku mamy sporo racji, bo przecież któż rzekł, iż na ten przykład krótsze spodenki meskie są nieciekawe? Chociaż należy wiedzieć, że ludzie są tylko ludźmi, wszyscy jesteśmy zwierzętami stadnymi, przyszło nam żyć w takim społeczeństwie, które bardzo lubi ocenianie innych. To sprawia, iż trzeba odpowiednio przestrzegać społecznych norm. W owym tekście o tym jak pięknie się ubrać, po prostu godnie. Pamiętajmy, że chociaż jesteśmy wolnymi ludźmi, w żadnym wypadku nie powinniśmy zawsze ignorować zasady dress codu!
2021-11-24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.