Porady i wskazówki o tym jak wybrać ubiór na jeżdżenie na rowerze przy różnej pogodzie.

Jazda na rowerze to jedna z najpopularniejszych form aktywności fizycznej. Nie tylko ma doskonały wpływ na samopoczucie i kondycję, umacnia mięśnie i układ krwionośny, lecz dodatkowo daje ogromnie dużo przyjemności. Na rowerze można jeździć w zasadzie przez cały rok, nawet zimą spokojnie można używać tego środka lokomocji.

koszulki do biegania
Wprowadził: Georgia National Guard
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba się tylko odpowiednio do takiej jazdy przygotować, przede wszystkim przez zastosowanie odpowiedniego ubioru. Jeżdżenie w chłodne, deszczowe dni bez odpowiedniego ubrania spowodować może wyziębienie organizmu, a w efekcie katar lub nawet poważniejszą chorobę. Po pierwsze należy przypilnować nakrycia głowy - przy kiepskiej jej ochronie łatwo się może zdarzyć o ciężkie do wyleczenia zapalenie zatok. Warto także pomyśleć o rękawiczkach, one z kolei będą podnosić wygodę jazdy i będą chronić przed odmrożeniami. Istotne jest też to, co się ubierze na korpus. Tu z kolei bardzo dobrze będą się sprawdzać różnego rodzaju kurtki i koszulki, dzięki ich użyciu można w dużym komforcie jeździć nawet kilka godzin dziennie - sprawdź: http://krotkirekawek.pl/volley-smile|http://krotkirekawek.pl/top-bike-is-my-passion">http://krotkirekawek.pl/top-bike-is-my-passion|http://krotkirekawek.pl/longsleeve-football-czacha">http://krotkirekawek.pl/longsleeve-football-czacha|http://krotkirekawek.pl/top-dzien-bez-biegania">http://krotkirekawek.pl/top-dzien-bez-biegania|http://krotkirekawek.pl/longsleeve-nienawidze-biegania">http://krotkirekawek.pl/longsleeve-nienawidze-biegania|http://krotkirekawek.pl/top-wbijam-gwozdzie">http://krotkirekawek.pl/top-wbijam-gwozdzie}.

Kupując rowerowy ubiór przede wszystkim należy dostosować go do panującej pogody. Na letnie, upalne dni spokojnie powinny wystarczyć klasyczne koszulki rowerowe z nadrukiem. Wielu rowerzystów porusza się w zwykłych bawełnianych koszulkach, ale nie jest to najlepszy pomysł. Są one mało przewiewne i długo schną, dlatego też nie poleca się ich dla osób więcej jeżdżących. Dobre koszulki rowerowe wykonane są z materiałów, które szybko wysychają, wówczas nawet jeżeli się spoci, to pot zostaje szybko odprowadzony na zewnątrz.


Więcej treści

W jaki sposób zakupić dość oryginalny prezent, jaki naprawdę oraz szczerze zadowoli obdarowywaną osobę?

Prezent
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Być może zbliżają się imieniny bliskiej nam osoby, być może nadarza się okazja do tego, żeby odwdzięczyć się za jakąś przysługę? Może przydarzyła się jeszcze innego typu ważna okazja? W każdej takiej sytuacji istnieje potrzeba znalezienia właściwego upominku. Dla niektórych może się to wydać proste, ponieważ zawsze można kupić kwiatki czy czekoladki, niemniej sporo osób ceni sobie nieszablonowe rozwiązania. Jeśli nie mamy pomysły na tego typu inny niż wszystkie prezent, to może zdjęcia na płótnie będą czymś całkiem trafionym.

koszulka do biegania
Wprowadził: NIKE
Źródło: hurtowniasportowa.net
Są one dość obcisłe, dzięki czemu nie będą się łopotać w czasie jazdy, a dodatkowo często będą mieć na plecach siateczkę dla poprawienia wentylacji - http://krotkirekawek.pl/volley-smile|http://krotkirekawek.pl/top-bike-is-my-passion">http://krotkirekawek.pl/top-bike-is-my-passion|http://krotkirekawek.pl/longsleeve-football-czacha">http://krotkirekawek.pl/longsleeve-football-czacha|http://krotkirekawek.pl/top-dzien-bez-biegania">http://krotkirekawek.pl/top-dzien-bez-biegania|http://krotkirekawek.pl/longsleeve-nienawidze-biegania">http://krotkirekawek.pl/longsleeve-nienawidze-biegania|http://krotkirekawek.pl/top-wbijam-gwozdzie">http://krotkirekawek.pl/top-wbijam-gwozdzie}. Bardzo przydatne przy rowerowych koszulkach są kieszenie z tyłu. Można w nich schować kanapkę, mapę czy telefon, bardzo dobrze będą się sprawdzać nawet przy krótkich wycieczkach. Na chłodniejsze dni sama koszulka może nie wystarczyć, dlatego też trzeba założyć specjalną bluzę rowerową lub kurtkę uszytą z odpowiedniego materiału.
2018-06-09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.