Twórcy świata mody. Czy na każdym kroku mają rację?

Jak to jest z tą modą, która ciągle zagląda do naszej garderoby i sprawdza, obserwuje, co w niej mamy, jakie zmiany miały miejsce i czy aby z pożytkiem dla nas, a może teżna gorsze, i jakie są nasze plany, czy podążymy ku nowym tendencjom , czy też nie, lepiej będzie jak obierzemy swój własny kierunek, pójdziemy własną ścieżką, nie będziemy wzorować się na jednosezonowej modzie, która pryśnie zaraz, jak bańka mydlana i nastanie coś innego…


Modelka prezentująca najnowsze trendy
Wprowadził: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com
Zasada wygląda tak, iż nie warto polegać tylko na nowych trendach mody, bo można wyjść na tym źle. Jeżeli kilka lat wcześniej jakiś projektant mody wieszczył, że spodnie materiałowe damskie to już przeżytek to teraz dopiero wiadomo w jakim był błędzie. Ten rodzaj spodni wciąż jest popularny. Takie przedstawianie swoich wizji jest podobne do prognoz futurologów, którzy mówią, iż za pięćdziesiąt lat jakiś kraj zniknie z map, a za sto lat jeszcze jakiś będzie światową potęgą. Takie myślenie, z jednej strony jest głupie, ponieważ rzadko się sprawdza, z drugiej strony wspomniany „jasnowidz” za
Modelka
Wprowadził: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com
te pięćdziesiąt, sto lat nie będzie już mógł oglądać czy to co mówił rzeczywiście się sprawdziło, więc może teraz snuć różnorakie wizje przyszłości (czarne spodnie materiałowe damskie).

Tak samo to wygląda z kreatorami mody, którym się wydaje, iż pozjadali wszystkie rozumy, oraz że wszystko, co powiedzą na pewno się ziści. Twierdzą, iż spodnie sportowe damskie odejdą do lamusa, a sztruksy damskie zmienią się w coś na kształt skafandra kosmonauty. Takie wizje wydaja się nierzeczywiste, no przecież można marzyć.

Kiedy zainteresuje Cię ten temat, obejrzyj ponadto (https://www.spark-shop.com/pl/) inne nasze strony, które prezentują to zagadnienie - z pewnością również Cię zaabsorbują.

Podobnie, wielu z nich już parę lat temu przewidywało, iż spodnie wizytowe damskie staną się za bardzo zbliżone do męskich, tak bardzo, że aż trudno będzie je rozróżnić. Jak wiadomo, to, oraz całe mnóstwo innych prognoz nie weszło w życie. A więc, czy warto słuchać specjalistów w dziedzinie mody? (damskie spodnie na specjalne okazje).

Niekoniecznie, ponieważ każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, co jest dla niego dobre, w jakim ubiorze czuje się dobrze, co może założyć na konkretną uroczystość, a co w trakcie innej okazji nie będzie odpowiednie. Niemniej jednak warto wiedzieć, że są ludzie zajmujący się modą, którzy naprawdę będą w stanie udzielić nam cennej rady, potrzeba właściwie jednej rzeczy: obopólnego zrozumienia.

Jeżeli interesuje Cię prezentowany artykuł, kliknij szybko tutaj, gdyż ta oferta na pewno także jest godna polecenia.

Powinniśmy przyjąć wizję projektanta|, a on również musi wziąć pod uwagę nasz indywidualny gust i nasze wybory. Dzięki takiej współpracy można osiągnąć najlepsze efekty.
2020-04-16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.