Rokrocznie , kiedy zbliża się sezon plażowy kobiety zaczynają zastanawiać się, co ubrać na plażę. Hitowe bikini oczywiście podoba się chyba każdej, ale niestety odsłania wszystko, nawet to,co panie chciałyby ukryć.

Bikini zawsze było modne , jednak pomimo swej renomy nie każda z pań ma ochotę właśnie w nim się pokazywać . Prawda jest taka, iż jest perfekcyjne gdy dziewczyna jest osobą bez żadnych mankamentów figury, Niestety, która z kobiet jest w całości uradowana ze swojego wyglądu?

Naturalnie jedynie mały odsetek aprobuje się takim jakim jest. Wyjście na plaże jednak nie musi być przywilejem samych chudych dziewcząt o doskonałej figurze . Tym o nieco pełniejszych kształtach również coś się należy. Świetnym rozwiązaniem w zastępstwie bikini są stroje kąpielowe jednoczęściowe- http://jagna.pl/stroje-kapielowe-jednoczesciowe-c-21_33.html. Tym bardziej, że w zasadzie na każdą niedoskonałość czy mankament figury można odnaleźć jakieś rozwiązanie. Kobiety z niedużym piersiami, zbyt zaokrąglonymi biodrami czy też z odstającym brzuszkiem wynajdą coś dla siebie. Teraz stroje kąpielowe jednoczęściowe są tak wytwarzane, iż są w stanie zatuszować wszystkie z tych mankamentów. Odpowiednie kroje i fasony doskonale sprawdzają się w odniesieniu do każdego modelu sylwetki, dzięki czemu wszystkie z kobiet bez skrępowania może zademonstrować się na plaży. Nie warto więc katować się jeszcze wiosną cudownymi dietami i męczyć intensywnymi ćwiczeniami aby zgubić chociaż parę kilogramów.


Więcej treści

Jakiego typu buty są stale modne? Dlaczego nie powinno ich zabraknąć w naszej garderobie?

Para młoda
Wprowadził: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre buty są ponadczasowe i jedynie w niewielkim stopniu zmieniają się w związku z panującymi trendami. Z tego względu właśnie dobrze jest mieć je we własnej garderobie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.