Różnorakie sposoby ochrony przed palącym żarem z nieba

Czy poznałaś już etymologię słowa "parasol?" Słowo to pochodzi z języka włoskiego i oznacza "przed słońcem". Intrygujące mogłoby okazywać się nadanie takiego określenia wyrobowi, którego używamy wyłącznie przy deszczowej pogodzie.


okulary georgio armani
Źródło: pixabay.com


Nic bardziej mylnego, gdyż dwa wieki temu parasolek używano właśnie w piękne słoneczne dni, aby ukryć swą głowę przed słońcem.


Więcej treści

Dewocjonalia, czyli dodatki w formie przedmiotów religijnych, to nie tylko obrazki, modlitewniki czy pamiątka chrztu

męskie łańcuszki
Wprowadził: abcslubu.pl
Źródło: abcslubu.pl
W dzisiejszych czasach wyrażenie potrzeby wiary przybiera różnorodne formy. Klienci szukają różnego sortu dewocjonaliów, które będą w stanie dać im uczucie wyraźniejszej „łączności” z rzeczywistością większą od nich samych.


A czego używamy do tego celu w obecnych czasach? Odpowiedź jest oczywista: różnych czapeczek, beretów i okularów słonecznych. Na rynku jest ich mnóstwo, lecz Ty zasługujesz przecież na przedmioty najwyższej jakości. Przykładowo fabryka Persol posiada przepiękną historię. Powstała w 1917 roku i początkowo wytwarzała okulary dla lotników i kierowców samochodów wyścigowych. Obecnie są synonimem luksusu, prestiżu i funkcjonalności. Używają ich gwiazdy znane Ci z ekranów kinowych, telewizji i scen teatralnych. Ty także mógłbyś kupić w salonie okulary persol. Równie modne i przydatne mogą być okulary (zobacz okulary mykita) emporio armani czy okulary georgio armani.


świat
Wprowadził: PAYBACK
Źródło: PAYBACK


O firmie Georgio Armani słyszał na pewno każdy. Od 1975r. dyktuje ona swoje nurty w modzie, ich wyroby stosuje każdego dnia miliony osób, w tym również gwiazdy desek teatralnych i ekranów kinowych. Dlaczego tak się stało? Markowe szkła, na przykład okulary georgio armani, to nie tanie zabawkowe szybki a profesjonalne szkła zawierające wszystkie filtry, które mają za zadanie zabezpieczać Twoje oczy. Okulary (wróć) za kilkanaście złotych, które można zakupić w jakimś supermarkecie czy na ulicy nie będą funkcjonowały w taki sposób. Nie posiadają niezbędnych homologacji i mogłyby nawet zaszkodzić Twoim oczom.


Być może jesteś ciekawa ile mogą kosztować okulary persol? I czy możesz sobie pozwolić na okulary emporio armani? Cóż, powinnaś spojrzeć na tę sprawę jak na inwestycję w jeden z najważniejszych zmysłów ludzkich. Na nim z pewnością nie można oszczędzać.
2018-05-12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.