Rzemienie sprzedawane w sposób hurtowy - czyli, wczorajszy dzień oraz dziś skóry zwierzęcej

Usłyszawszy słówko "rzemień" wielu z nas samych widzi przed oczami mężczyzn, którzy to niegdyś wraz z jego pomocą przewiązywali włosy - te konkretna praktyka działa do dziś, choć wielu mężczyzn idąc "wraz z duchem czasu", po przerzucało się na gumeczki do włosów.
stylistyka
Wprowadził: Jillian
Źródło: http://www.flickr.com


Jednakże dla sporej liczby kobiet rzemień to - jeżeli już mężczyzna ma dość długie włoski - pewnego typu oznaka męskości. Co to jednakże bywa rzemień? Do jakich rzeczy pomijając włosy go stosowano niegdyś, a jak jest stosowany dziś? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemu odnajdziesz w środku naszego pisanego dzisiaj felietoniku!


Dwójka kucharzy
Wprowadził: Coqui the Chef
Źródło: http://www.flickr.com


Rzemień, to przede wszystkim wysuszona i wyprawiona skórka zwierzęca, która bywa później cięta na pasy o bardzo różnych grubościach. Mówi się, że rzemienie posiadają niewiarygodnie wysoką wytrzymałość w warunkach mechanicznych, niegdyś był on stosowany wewnątrz wielu dziedzinach życia, jako ratunek przy sporej liczby sprzętów, takiego typu jak: sandały (które to były z nich plecione), końskie uprzęże, czy przeróżne elementy złączające. Używano ich również najzwyczajniej do wiązania wszelkiego typu rzeczy. W obecnej chwili rzemienie bywają stosowane głównie wewnątrz jubilerstwie, gdzie - po przyłączeniu różnych elementów, takich jak choćby końcówki, które pozwalają na złączanie końców rzemienia - bywają używane jako "łańcuszki", czy bransoletki, a nawet obróżki. Rzemienie w obecnej chwili ukazują się wewnątrz każdym możliwym kolorku, z przeróżnych rodzajów skórek, wewnątrz tego ze skórki ekologicznej.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.