Sklepiki dla puszystych chłopaków w Poznaniu - czyli, jakiego typu rozmiar to już "zbyt dużo"

Sklepiki dla chłopaków rozmiarów tak zwanego "plus size" w Poznaniu nie jest zbyt wiele, jednak posiadają bardzo wielki dobór ciuchów - jeżeli nie w sklepiku stacjonarnym, to za całą pewnością na jego stronce internetowej.
szafa
Wprowadził: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com


panowie


W tym konkretnym artykule przybliżymy Wam rozmiarówki, oraz opowiemy kilka słówek o eleganckich koszulach.


Rozmiary wewnątrz sklepów przeznaczonych dla puszystych o wiele bardziej odróżniają się od rozmiarów w zwykłych sklepikach (sklep dla puszystych dla Poznania). Jeżeli chodzi o chłopaków, to sklep dla puszystych Poznań oferuje jeżeli nie w samiutkim sklepie, to na jego stronie internetowej, rozmiary od tak przezywanego 2XL (potocznie to rozmiary XXL) do nawet 10XL, wszystko bywa jednakże zależne od sklepiku, do którego zawitaliśmy, zazwyczaj też odróżniają się troszeczkę również owe rozmiarówki, zależnie od typu wybranego ubrania. Różne tabele, są dla różnych kawałków garderoby. Spodnie, jeansy i Szorty mają w posiadaniu jedną Rozmiarówkę, t-shirty, bluzy, sweterki oraz kurteczki następną, a koszulki - jeszcze inną, i z tego powodu skupimy się dziś mocniej na tych ostatnich.


Koszule męskie duże rozmiary Poznań mierzy się w obwodzie w klatce oraz kołnierzyku - po tym rozpoznajemy ogólnikowy rozmiar, który jak zostało napomknięte, bywa od 2XL do nawet i 10XL.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.