Spodnie militarne - czyli, spodenki nie tylko przeznaczone dla służb typowo mundurowych

Każdziutki z nas w pewnym okresie własnego egzystencji interesował się chociaż poprzez chwila tematami militarnymi - niezależnie, czy jest się kobietą, czy mężczyzną - a nawet i jeśli nie zaciekawiało nas to, to z pewnością w pewien sposób przyciągał nas wzór typowo wojskowy, który to przezywamy wzorem "Moro", a który to występuje wewnątrz obecnej momencie wewnątrz bardzo różnych odcieniach nie tylko zieleni, ale i innych połączonych ze sobą kolorków.
ubrania - portret
Wprowadził: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com


Z tego powodu właśnie wielu z nas samych chce choć troszkę poczuć się "wojskowym", stąd istnieje dostęp do ciuchów, które to dadzą nam tego typu uczucie...


Buty na zimę
Wprowadził: Leen Peeters
Źródło: http://www.flickr.com


Ubrania o tematyce militarnej to temacik dosyć szeroki, dlatego dziś skoncentrujemy się jedynie na pojedynczej części wspomnianej garderoby, czyli konkretnie na spodniach. Spodnie militarne, często nazywane też spodenkami wojskowymi - dzielimy na spodenki wraz z wzorkiem, a także te bez wzoru. Najbardziej chyba popularną nazwa spodenek wojskowych bywają bojówki, które - podobnie jak pozostałość tego rodzaju spodenek - mogą kosztować nawet od obszaru stu złotówek (zazwyczaj jednak ta cena jest już po naliczeniu promocji), mając możliwość sięgnąć nawet kwoty tysiąca złotówek, w uzależnieniu od sklepiku i producenta owych spodenek. Jak prosto się zorientować, spodnie militarne występują tak samo w opcji męskiej, jak i damskiej - chociaż jak prosto się zorientować, spodnie militarne przeznaczone dla kobiet występują do tej pory w troszkę mniejszych ilościach aniżeli te męskie.
Oczywiście odnajdziemy też tego rodzaju spodenki przeznaczone dla dzieciaków - w szczególności chłopców - jednakże odróżniają się one najczęściej dodatkowymi akcentami, które tworzą spośród nich "coś więcej", co przyciąga spojrzenie dziecka.
2017-12-05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.