Sypialnia: szafa dla niego

Niesłychanie praktyczną rzeczą w życiu każdego osobnika męskiego jest jest zbytek. Dlaczego zatem i szafa dla mężczyzny nie miałaby być ekskluzywna? Doradzamy, jak wyekwipować szafę mężczyzny.


Prawdziwy mężczyzna, jak wiadomo nie użala się nad sobą (iż nie jest w stanie odnaleźć w szafie skarpetek do pary) oraz nie cofnie się przed największym nawet wyzwaniem (utrzymanie porządku w garderobie).
prezent
Wprowadził: CARLISLE HVAC
Źródło: http://www.flickr.com


moda
Wprowadził: antonio
Źródło: http://www.flickr.com


To ktoś, kto wie, iż poszukiwanie sportowej marynarki wśród gajerów naraża człowieka na stratę drogocennych minut, a zgubienie najmodniejszej w tym sezonie koszuli z króciutkim rękawem wśród koszul na długi rękaw, może przyczynić się do kryzysu wiarygodności przy najbliższym spotkaniu na szczycie. Garderoba dla pana w alkowie musi zatem umożliwić dobre zaaranżowanie miejsca na odzienia dla niego. Zapięte na wszystkie guziczki ciuchy prezentują się słusznie w otwartych niszach. Pełen przegląd sytuacji mamy już wtenczas na samym wejściu. Szczególnie kiedy czujnik sam włącza światło w szafie. Szerokie szuflady z przegrodami pozwalają zauważyć więcej treści bez konieczności przekopywania dodatków, dla przykładu spinek do koszuli, muszek, szelek, albo też skarpet.


Przy odrobinie fantazji oraz wyczucia każdy mężczyzna może wyglądać idealnie i stylowo. Należy jednakże zwrócić uwagę na pewne aspekty odzienia, aby fantazja nie przeobraziła się w zabawność, natomiast ubranie nie stało się przebraniem. Obecnie w sklepach odzieżowych bez problemu wyekwipujesz się także w odzież dla puszystych panów.
Jednak nawet jeżeli po czterdziestce posiadasz dalej świetne ciało, pomimo wszystko musisz nosić się troszeczkę inaczej niż w młodości. W nadto młodzieżowych ubraniach będziesz wyglądać po prostu śmiesznie.
2022-10-04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.