W jaki sposób dobrać kostium kąpielowy do figury?

Panie niezbyt często wybierają się na plażę, bowiem boją się pokazywać swe kształty. Uważają, że tam będą widoczne wszelkie ich krągłości i niedoskonałości, przez co będą czuły się niekomfortowo. A przecież są zaprojektowane specjalne stroje kąpielowe przeznaczone do przeróżnych rodzai sylwetek, wystarczy tylko poprzeglądać po czym dopasować najlepszy dla siebie. Oto parę podstawowych zasad, jakimi powinnyśmy się pokierować przy dobieraniu strojów kąpielowych.

Biustonosz Gaia
Wprowadził: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl
Dobrze jest nabywać stroje kąpielowe w swym ulubionym kolorze - będziemy czuć się w takim stroju dobrze oraz swobodnie, a dobre samopoczucie na plaży to już 50procent sukcesu. Drugie 50procent to należyte dopasowanie kostiumu do figury. Takie stroje kąpielowe jednoczęściowe bądź dwuczęściowe nie tylko mogą uwydatnić zbyt mały biust, ale też ukryć biust zbyt duży.

Możemy też dobrać takie stroje kąpielowe, jakie nie tylko zatuszują nazbyt obfite biodra, lecz również zwiększą optycznie za wąskie. Dziś nawet słabostki górnych partii nóg z pomyślnością zdołamy zakryć, nie ujawniając tego, czego nie chcemy przedstawić.

Bikini stringi, Kostiumy kąpielowe składające się z dwóch części winny być dobierane dla kobiet o szczupłej linii ciała, z kolei kobiety o dość dużych gabarytach powinny postawić na stroje jagna.pl/majtki-stringi-c-24_29.htmlst to zasada odgórna, jednak z pewnością warto na serio zastanowić się nad „odwagą" jaką wykazuje się wiele otyłych kobiet, zakładając dwuczęściowe kostiumy kąpielowe. W jednakowej sytuacji są szczupłe kobiety, które po prostu prezentują się w kostiumach jednoczęściowych niekorzystnie.


Więcej treści

Okres urlopów i letniego wypoczynku nadchodzi szybkimi krokami. Raduje wszystkich, mężczyzn, kobiety i dzieci. Jednak nikt bardziej niżkobieca część nie przygotowuje się na pierwsze wyjścia na plażę. I czuje niepokój

kobieta na plaży
Wprowadził: Apis Natural Cosmetics
Źródło: Apis Natural Cosmetics
Kobiety już pod koniec zimy rozpoczynają o tym myśleć i podejmować pierwotne kroki, aby potem móc z pychą i bez skrępowania wyruszyć na plaże. Taka jest dziewczęca temperament i nie ma źródła do tego, aby z nią walczyć. Od zawsze przecież ogromnie zwracają uwagę na wady osobistej sylwetki, ale w dążeniu do doskonałości mają swoich sojuszników.
Duży biust także wymaga stosownego podkreślenia. Wiele z dam wybiera za małe biustonosze w nadziei, iż wizualnie pomniejszą piersi, co jednak daje odwrotny wynik. Istotne jest wyselekcjonowanie odpowiedniego usztywnienia, jakie zatrzyma piersi na właściwym miejscu. Ważnym elementem są także ramiączka - stroje kąpielowe na duży biust powinny mieć szerokie paski, jednakże nie powinny być one kluczowym źródłem podparcia, mają właściwie zapobiegać zwisaniu. Na pewno niewskazane są tutaj bikini na sznureczkach a także łączone kółkami, stroje bez pasków a także biustonosze zakrywające piersi tylko do połowy.
2022-05-13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.