W jaki sposób dobrać kostium kąpielowy do figury?

Panie niezbyt często wybierają się na plażę, bowiem boją się pokazywać swe kształty. Uważają, że tam będą widoczne wszelkie ich krągłości i niedoskonałości, przez co będą czuły się niekomfortowo. A przecież są zaprojektowane specjalne stroje kąpielowe przeznaczone do przeróżnych rodzai sylwetek, wystarczy tylko poprzeglądać po czym dopasować najlepszy dla siebie. Oto parę podstawowych zasad, jakimi powinnyśmy się pokierować przy dobieraniu strojów kąpielowych.

klik!
Wprowadził: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl
Dobrze jest nabywać stroje kąpielowe w swym ulubionym kolorze - będziemy czuć się w takim stroju dobrze oraz swobodnie, a dobre samopoczucie na plaży to już 50procent sukcesu. Drugie 50procent to należyte dopasowanie kostiumu do figury. Takie stroje (ciekawy artykuł od-> amsustore.com/) kąpielowe jednoczęściowe bądź dwuczęściowe nie tylko mogą uwydatnić zbyt mały biust, ale też ukryć biust zbyt duży.

Możemy też dobrać takie stroje kąpielowe, jakie nie tylko zatuszują nazbyt obfite biodra, lecz również zwiększą optycznie za wąskie. Dziś nawet słabostki górnych partii nóg z pomyślnością zdołamy zakryć, nie ujawniając tego, czego nie chcemy przedstawić.

Bikini stringi, Kostiumy kąpielowe składające się z dwóch części winny być dobierane dla kobiet o szczupłej linii ciała, z kolei kobiety o dość dużych gabarytach powinny postawić na stroje kąpielowe jednoczęściowe - jagna.pl/majtki-stringi-c-24_29.html. Nie jest to zasada odgórna, jednak z pewnością warto na serio zastanowić się nad „odwagą" jaką wykazuje się wiele otyłych kobiet, zakładając dwuczęściowe kostiumy kąpielowe. W jednakowej sytuacji są szczupłe kobiety, które po prostu prezentują się w kostiumach jednoczęściowych niekorzystnie.


Więcej treści

Wiele kobiet na co dzień decyduje się na prosty strój. Jednym z wariantów takiego stroju jest strój medyczny

obrazeczek - ubrania
Wprowadził: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
... który można nosić właśnie na co dzień, jeżeli tylko właściwie do tego podejdziemy


kobiety jeśli chodzi o styl ubierania się mają różne upodobania. Jedne Panie decydują się na elegancki styl, inne ekstrawagancki, a jeszcze inne sportowy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.