W jaki sposób dobrać właściwą i wysokojakościową koszulę?

Raz na pewien czas warto jest przeprowadzić inwentaryzację własnej szafy i ubrania, których nie zakładaliśmy już od dłuższego czasu, włożyć do szczególnego pojemnika PCK. Jeśli będą jeszcze w dobrym stanie, z pewnością jakaś osoba się z nich ucieszy.


szaliki
Wprowadził: Tyler Bolken
Źródło: http://www.flickr.com


My z kolei poza zadowoleniem, będziemy mieć w szafie więcej miejsca, które będziemy mogli wypełnić nowszymi koszulami zakupionymi w najlepszym markecie.


Wcześniej musimy jednak określić swój charakter, ulubione barwy czy pożądany krój. Czy szukamy koszuli na jakiekolwiek wyszukane okazje, czy też do noszenia na co dzień. Ważny jest również nasz budżet na tego typu zakupy, ponieważ od niego zależą surowce, które użyte były do produkcji koszul. Te z tworzyw sztucznych, przykładowo poliestru, niestety nie oferują najlepszej klasy, jednak rewanżują się swą niską ceną. Niezależnie od budżetu, jeśli chcesz nabyć doskonałe koszule sklep, który je oferuje, z pewnością ma także wersje z wyższej półki. One, dzięki zastosowaniu w nich najlepszych jakościowo materiałów, z pewnością będą nam dłuższy czas służyć. Jeśli chodzi o krój, który mogłaby mieć koszula, to można napotkać się z tego typu nazwami jak regular czy relaxed. Przeznaczone są one dla ludzi o różnorodnych sylwetkach, przykładowo koszula typu Slim fit jest niezwykle obcisła i najwłaściwiej może wyglądać na szczupłych osobach.


Więcej treści

Medalik typu szkaplerz - jego dokładne znaczenie oraz wykonanie czynione dzisiaj

Bielizna korygująca
Wprowadził: Esbelt
Źródło: Akrobatka.pl
Szkaplerz jest to tak naprawdę ni mniej ni więcej kładziona na wierzch część okrycia habitu, stosowana do tej konkretnej pory w pewnych zakonach. Ma za zadanie otaczać ramiona, barki a także plecy posiadacza, mając jedynie otwór na głowę.


Niezależnie od tego, w szafie każdego porządnego mężczyzny, powinny znajdować się przynajmniej trzy koszule, z których każda została stworzona na różnego rodzaju okazje. Pierwszą z nich powinna być wykonana z gładkiego surowca koszula elegancka. Powinna być ona biała lub jasnoróżowa. W męskiej szafie musi także odnaleźć się miejsce na koszule codzienne, jakie nazywane są jako koszule casualowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.