W jaki sposób odszukać dobry hotel, by pobyt w nim był radością a nie męczarnią

Ile razy było tak, iż skuszeni atrakcyjną ceną a także w miarę dobrą lokalizacją decydowaliśmy się na rezerwację miejsca zaś po dotarciu nasze oczekiwania (oraz zdjęcia pokoi na witrynie internetowej) mocno rozmijały się z realnością? Sztuka wykonania atrakcyjnych fotografii, które sprytnie tuszują negatywy pokoju bądź samego hotelu nie są przecież wiedzą sekretną. Często też hotelarze lub właściciele miejsc noclegowych pokazują na witrynach www nieaktualne fotografie punktów noclegowych, które to pierwszą młodość mają już za sobą natomiast same pokoje są zdewastowane przez bardzo wielu nocujących w nich klientów.
Zobacz również: (http://madoza.pl/23-reczniki-reklamowe)
Szlafrok
Wprowadził: Hästens
Źródło: Hästens
W jaki sposób zatem ustrzec się niemiłych niespodzianek? Popytaj znajomych. Dobrym źródłem wiedzy o atrakcyjnych punktach noclegowych będą osoby, które już w nich rezydowały. Pomogą też przy ujemnej ocenie miejsca pobytu przestrzegając nas przed nieatrakcyjną lokalizacją i nieodpowiednim pokojem. Sprawdź lokalizację. Wybierając się w nieznane, a więc miejsce, którego ani my sami, ani nikt z naszych przyjaciół nie odwiedził, dobrze jest zasięgnąć informacji w sieci.

Szukajmy przede wszystkim wiadomości o samej lokalizacji, mieście oraz dzielnicach: bliskość do aerodromu, stacji kolejowych, dostępność komunikacji miejskiej, bliskość do plaży albo atrakcji krajoznawczych i zabytków. Warto także mieć pojęcie, która część miasta jest „opanowana” przez wypatrujących nocnych balang turystów. Jeśli chcemy w nocy się wyspać, lepiej stronić od takich części miasta wybierając inną lokalizację. Skontroluj opinie na forach , czy szlafroki hotelowe w danym miejscu były schludne oraz pachnące? Czy posiłki w hotelowej restauracji były apetyczne? Wejdź na stronę: http://madoza.pl/

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.