Co zrobić by stworzyć piękne zaproszenia na ślub?

Ślub to dla wielu par najważniejszy dzień w życiu. Odpowiednio przygotowują one wszystkie elementy, poszukują przepięknych strojów. A po ślubie zazwyczaj odbywa się huczne weselicho, podczas którego także musimy zaplanować każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Takimi szczegółami są zaproszenia dla gości i winietki ślubne.

uroczystość
Wprowadził: Aneta Garbowska
Źródło: abcslubu.pl
Istnieje nieskończona ilość gotowych wzorów zaproszeń. Możemy kupić je je na Allegro, wypełniamy imionami i nazwiskami gości, i gotowe. Jednak są jeszcze zwolennicy trochę bardziej trudnych rozwiązań. Jedno z najciekawszych zaproszeń ślubnych, które otrzymałam, urzekło mnie najbardziej swoją prostotą. Narzeczeni zrobiła je z grubszego kartonowego papieru. Na froncie było zdjęcie z zakochanymi. W środku zaś był własnoręcznie kaligrafowany tekst zaproszenia. Innym, równie interesującym zaproszeniem było także zrobione z mocnego złotego papieru, z kilkoma źdźbłami zasuszonej trawy i serduszkiem z płatków róż. Tekst w tym przypadku nie był już napisany odręcznie, a wydrukowany na standardowej atramentowej drukarce. Ale to zaproszenie także schowałam na pamiątkę.
Następnym standardem jest sadzanie gości przy stołach. Unikniemy w ten sposób siadania obok siebie skłóconych członków rodziny, czy nieprzepadających za sobą ciotek. Zaproszonych gości w ten sposób usadzimy tak, że będą dobrze czuć się w swoim towarzystwie i świetnie bawić. Imiona i nazwiska gości napiszemy na winietkach (http://www.lovingit.pl/blog/jak-zrobic-winietki-slubne-idealny-dodatek-na-wesele-zima/), które układamy przy kolejnych szklankach. Propozycje winietek znajdziemy na czytaj na blogu . Do wykonania najprostszych winietek wystarczy nam ładny i flamaster.
2018-05-07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.