Co zrobić by stworzyć piękne zaproszenia na ślub?

Ślub to dla wielu par najważniejszy dzień w życiu. Odpowiednio przygotowują one wszystkie elementy, poszukują przepięknych strojów. A po ślubie zazwyczaj odbywa się huczne weselicho, podczas którego także musimy zaplanować każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Takimi szczegółami są zaproszenia dla gości i winietki ślubne.
uroczystość
Wprowadził: Aneta Garbowska
Źródło: abcslubu.pl
Istnieje nieskończona ilość gotowych wzorów zaproszeń. Możemy kupić je je na Allegro, wypełniamy imionami i nazwiskami gości, i gotowe. Jednak są jeszcze zwolennicy trochę bardziej trudnych rozwiązań. Jedno z najciekawszych zaproszeń ślubnych, które otrzymałam, urzekło mnie najbardziej swoją prostotą. Narzeczeni zrobiła je z grubszego kartonowego papieru.

Jeżeli masz możliwość zdobyć pozostałe dane na ten wątek, to skorzystaj z tego oraz kliknij na poniższy link i przeczytaj szczegóły (https://kodak.wroclaw.pl/).

Na froncie było zdjęcie z zakochanymi. W środku zaś był własnoręcznie kaligrafowany tekst zaproszenia. Innym, równie interesującym zaproszeniem było także zrobione z mocnego złotego papieru, z kilkoma źdźbłami zasuszonej trawy i serduszkiem z płatków róż.

Inne, też niezwykle zajmujące szczegółowe omówienie (https://www.memento-wroc.pl/uslugi/) tego tematu odnajdziesz tu. Zobacz koniecznie a na pewno nie będziesz żałować!

Tekst w tym przypadku nie był już napisany odręcznie, a wydrukowany na standardowej atramentowej drukarce. Ale to zaproszenie także schowałam na pamiątkę. Następnym standardem jest sadzanie gości przy stołach. Unikniemy w ten sposób siadania obok siebie skłóconych członków rodziny, czy nieprzepadających za sobą ciotek. Zaproszonych gości w ten sposób usadzimy tak, że będą dobrze czuć się w swoim towarzystwie i świetnie bawić. Imiona i nazwiska gości napiszemy na winietkach , które układamy przy kolejnych szklankach. Propozycje winietek znajdziemy na czytaj na blogu . Do wykonania najprostszych winietek wystarczy nam ładny i flamaster.


Więcej treści

Asist właściwie wszystko ubezpieczy

płótno - ubrania
Wprowadził: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Po skończonej pracy nie mamy możliwości osiąść na laurach


Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że podczas budowy albo remontu ważny okazuje się być każdy szczegół, przez to tak wielką uwagę poświęcają do przeróżnych przedsięwzięć. Jednak nie możemy zapomnieć, że po zakończonej robocie również warto dbać o swoją własność, tak aby okazać się być przyszykowanym na różnorakie niebezpieczeństwa.

2020-10-08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.