W jakim miejscu przygotować ślub, aby zauroczyć uczestników ceremonii ślubnej i mieć bajeczne reminiscencje na całe życie

Romantyczny ślub jest marzeniem wielu młodych pań, a biała, bajeczna suknia, Marsz Mendelsona i huczne przyjęcie ślubne, są tylko jego wybranymi sygnałami rozpoznawczymi. Wspaniałą ceremonię ślubną można z powodzeniem zorganizować w ojczyźnie, jednak bywają i takie pary, które wolą udać się do Hollywood albo zorganizować sobie ślub we Włoszech. Ta ostatnia propozycja wydaje się być szczególnie ciekawa, więc poświęćmy jej trochę więcej uwagi.

Wesele
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wenecja jest chyba najwłaściwszym miastem, do którego powinniśmy zaprosić ślubnych gości. Będą oni urzeczeni doskonałością włoskiej architektury i imponującą atmosferą tego miejsca. A nowożeńcy mają do wyboru wycieczkę łódką z gondolierem lub spacer urokliwymi ulicami wzdłuż starych kamieniczek albo brzegów kanału wodnego. Zdjęcia wykonane w takim plenerze będą niezwykłą pamiątką na całe życie. A kto wytypuje Wenecję? Na taki romantyczny ślub z Venice Special zdecydują się szczególnie osoby wrażliwe, nieco rozkojarzone, a także te zainteresowane przeszłością Włoch i miłośnicy dobrych romansów.


Więcej treści

Fotoreportaż z rozpoczęcia wspólnej drogi życia

Zdjęcie ślubne
Wprowadził: @sage_solar
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto był kiedyś na ślubie a później na zabawie weselnej doskonale zdaje sobie sprawę, że to rzeczywiście bardzo ważna chwila. Warto, więc pomyśleć o profesjonaliście, który nie tylko nakręci nam piękny film, ale też wykona dla nas cudowne zdjęcia. Jednak fotograf ślubny zrobi nieporównywalnie lepsze zdjęcia niż wszystkie zaproszone osoby razem wzięte.

Drugim godnym wskazania miejscem jest stolica Włoch, czyli Rzym, który jest zasobny w liczne zabytki, w tym również w te z wieków starożytnych. Narzeczeni, którzy zafascynowani bywają archeologią bądź mitologią klasyczną, błyskawicznie zwrócą uwagę na to miejsce. Poza tym pamiętajmy, że piękne wnętrza świątyń będą znakomicie podkreślać pamiętny charakter wspomnianej uroczystości. Niejedna młoda para zostanie tutaj na kolejny tydzień - w ramach podróży poślubnejzwiedzi obiekty zabytkowe związane z tradycją katolicką i pogańską.
Taki czarodziejski ślub we Włoszech wymaga od współorganizatorów ogromnego nakładu pracy.

Trzeba nie tylko pomyśleć o samej ceremonii, ale także o zaproszonych uczestnikach przyjęcia weselnego, którzy są zmuszeni pokonać kilkaset kilometrów, aby dotrzeć na Półwysep Apeniński. Narzeczeni nierzadko pracują zawodowo i nie starcza im już wolnych tygodni na bardziej pokaźne przygotowania. Na szczęście są na rynku firmy zajmujące się organizacją wesel, w tym także tych odbywających się zagranicą. Jeśli profesjonaliści zajmą się przygotowaniami, para narzeczonych będzie mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane w terminie, a nie za pięć dwunasta. W każdym razie niełatwo zaprzeczyć stwierdzeniu, że o takim ślubie długo będzie się mówić podczas familijnych spotkań.
2018-06-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.