W jakim miejscu przygotować ślub, aby zauroczyć uczestników ceremonii ślubnej i mieć bajeczne reminiscencje na całe życie

Romantyczny ślub jest marzeniem wielu młodych pań, a biała, bajeczna suknia, Marsz Mendelsona i huczne przyjęcie ślubne, są tylko jego wybranymi sygnałami rozpoznawczymi. Wspaniałą ceremonię ślubną można z powodzeniem zorganizować w ojczyźnie, jednak bywają i takie pary, które wolą udać się do Hollywood albo zorganizować sobie ślub we Włoszech. Ta ostatnia propozycja wydaje się być szczególnie ciekawa, więc poświęćmy jej trochę więcej uwagi.


Wesele
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wenecja jest chyba najwłaściwszym miastem, do którego powinniśmy zaprosić ślubnych gości. Będą oni urzeczeni doskonałością włoskiej architektury i imponującą atmosferą tego miejsca. A nowożeńcy mają do wyboru wycieczkę łódką z gondolierem lub spacer urokliwymi ulicami wzdłuż starych kamieniczek albo brzegów kanału wodnego. Zdjęcia wykonane w takim plenerze będą niezwykłą pamiątką na całe życie. A kto wytypuje Wenecję? Na taki romantyczny ślub (dowiedz się więcej o film ślubny http://byczefilmy.pl/) z Venice Special zdecydują się szczególnie osoby wrażliwe, nieco rozkojarzone, a także te zainteresowane przeszłością Włoch i miłośnicy dobrych romansów.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.