Warto troszczyć się o swe zdrowie - kompleksowo, co oznacza, że należy podumać o sobie globalnie

Znaczna część ludzi stara się troszczyć się o swe ciało. Bierzemy kąpiel, korzystamy z kosmetyków. Staramy się podchodzić do zagadnienia całościowo - to oznacza, że troszczymy się o swą twarz oraz inne części ciała.


Ale czy to wystarczy?


Więcej treści

Odzież kosmetyczna oraz medyczna w ofercie sklepów internetowych - spodnie, tuniki medyczne

koszt
Wprowadził: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Odzież medyczna i kosmetyczna posiada obecnie wielkie zastosowanie w różnorodnego rodzaju zawodach. Odzież medyczną noszą w szczególności medycy oraz pielęgniarki, zaś odzież kosmetyczna ma zastosowanie w salonach kosmetycznych, gabinetach medycyny estetycznej albo salonach SPA.


Pytanie brzmi: czy odpowiednio troszczymy się o stopy. Na pewno zdecydowana większość odpowie, że chyba tak, bo używa pumeksu. Część ludzi stara się jeszcze od czasu do czasu nakładać na stopy właściwy krem. Niektórzy stosują peeling i chodzą na pedicure. Niektórzy powiedzą także, że w trosce o swe kończyny kupują odpowiednie skarpetki i skórzane buty. W sumie - jakie bywają odpowiednie skarpetki? Duża grupa ludzi twierdzi pewnie, że bawełniane są najzdrowsze. Niestety nie jest to prawda. Bawełna jest niezwykle delikatną rośliną oraz pysznym kąskiem dla wszelakich pasożytów. Z tego powodu na te pola sypie się wielkie ilości środków bakteriobójczych. Cała ta tablica Mendelejewa przez, noszone wiele godzin dziennie, skarpetki dostaje się do naszego organizmu.


skarpety bambusowe
Wprowadził: fenek young
Źródło: http://www.flickr.com


Zatem co kupić? O wiele zdrowsze są skarpety bambusowe. Sprawiają, że skóra oddycha, a wygoda noszenia zwiększa się kilkukrotnie. Skóra stóp nie jest spocona, zatem skarpetki nie śmierdzą. O takich skarpetkach muszą pomyśleć szczególnie osoby chore na cukrzycę albo ci, którzy intensywnie uprawiają sport, na przykład jogging, ponieważ są one antygrzybiczne.


Skarpety bambusowe możemy nabyć w kilkunastu odcieniach oraz modelach - stopki albo te z wysokim stanem. Są także różne nadruki i oczywiście podział na męskie i damskie.
2018-01-18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.