Warto troszczyć się o swe zdrowie - kompleksowo, co oznacza, że należy podumać o sobie globalnie

Znaczna część ludzi stara się troszczyć się o swe ciało. Bierzemy kąpiel, korzystamy z kosmetyków. Staramy się podchodzić do zagadnienia całościowo - to oznacza, że troszczymy się o swą twarz oraz inne części ciała.


Ale czy to wystarczy?


Pytanie brzmi: czy odpowiednio troszczymy się o stopy. Na pewno zdecydowana większość odpowie, że chyba tak, bo używa pumeksu. Część ludzi stara się jeszcze od czasu do czasu nakładać na stopy właściwy krem. Niektórzy stosują peeling i chodzą na pedicure. Niektórzy powiedzą także, że w trosce o swe kończyny kupują odpowiednie skarpetki i skórzane buty. W sumie - jakie bywają odpowiednie skarpetki? Duża grupa ludzi twierdzi pewnie, że bawełniane są najzdrowsze.

Wpis prezentujący tę problematykę jest bardzo dogłębny, ale warto zbadać to pod innym kątem. My zalecamy to omówienie (http://www.wonderlandia.pl/pl/promotions).

Niestety nie jest to prawda. Bawełna jest niezwykle delikatną rośliną oraz pysznym kąskiem dla wszelakich pasożytów. Z tego powodu na te pola sypie się wielkie ilości środków bakteriobójczych. Cała ta tablica Mendelejewa przez, noszone wiele godzin dziennie, skarpetki dostaje się do naszego organizmu.


Więcej treści

Trójmiasto doskonałe dla integracji zespołowej oraz pysznej zabawy

Richie Hawtin
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Jeżeli nie wiesz, gdzie wyruszyć ze swoimi współpracownikami i nie chcesz pakować się w dalekie wyprawy, wybierz obowiązkowo Trójmiasto, w którym odnajdziesz sporo atrakcji.


skarpety bambusowe
Wprowadził: fenek young
Źródło: http://www.flickr.com


Zatem co kupić? O wiele zdrowsze są skarpety bambusowe. Sprawiają, że skóra oddycha, a wygoda noszenia zwiększa się kilkukrotnie. Skóra stóp nie jest spocona, zatem skarpetki nie śmierdzą. O takich skarpetkach muszą pomyśleć szczególnie osoby chore na cukrzycę albo ci, którzy intensywnie uprawiają sport, na przykład jogging, ponieważ są one antygrzybiczne.


Skarpety bambusowe możemy nabyć w kilkunastu odcieniach oraz modelach - stopki albo te z wysokim stanem. Są także różne nadruki i oczywiście podział na męskie i damskie.
2020-06-29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.