Wytwórca medali i różnorakich odznak

Producent medali para się wytwarzaniem odznak dla ludzi zasłużonych dla dobra państwa oraz społeczeństwa. Są to medale bardziej i nie tak oficjalne, takie jak medale oficerskie i policyjne, jak również przeznaczone dla strażaków oraz bohaterów, którzy umieli być odważni w sytuacji jakiegoś zagrożenia, a tym samym uratowali życie kilku osobom czy wynieśli bezbronne dziecko z płonącego budynku.
http://www.przypinki-odznaki.waw.pl/produkty-1-0-1.html
Wprowadził: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com

Specjalne medale robione są również dla dzieci, jakie wygrały w konkursie lub pamiętały o wezwaniu policji oraz pogotowia w sytuacji, gdy ich rodzice zostali ranni oraz konieczna im była pomoc. Niemal każdego dnia możemy usłyszeć historie ludzi, których życie i zdrowie było poważnie zagrożone i jedynie dzieci potrafiły zachować się mądrze oraz zadzwonić po policję. Producent medali z chęcią produkuje właściwe odznaczenia dla dzieci z takich okazji. Produkcja tego typu medali nie stanowi rzecz jasna głównego źródła zarobku dla ich producenta, ale przeważnie moment ich wręczenia jest nagrywany przez TV i pokazywany w wiadomościach, a tym samym większa liczba ludzi może zapoznać się z wynikami pracy określonego producenta, co stanowi dla niego niezwykle dobrą reklamę. Zdarza się także, że reporterzy przeprowadzają krótki wywiad z producentem medali, jaki zgodził się stworzyć okolicznościowy medal dla dziecka. Podczas takiego wywiadu może on opowiedzieć o swojej działalności oraz zachęcić potencjalnych klientów do zaciekawienia się dawaną ofertą.


Producent medali para się także wykonywaniem medali dla strażaków i policjantów, a także oficerów wojskowych. Niektóre z takich medali są dawane osobom pełniącym służbę publiczną, jacy odznaczyli się niezwykłym bohaterstwem, a inne przedstawicielom służb państwowych i w takim razie są to już medale państwowe. Są one dawane w trakcie oficjalnych uroczystości państwowych lub specjalnej oprawie słownej oraz muzycznej.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.