Z jakiego względu warto jest kupić audiobook Sapkowskiego? Sezon burz czeka na ciebie

„Sezon burz” to tytuł długo oczekiwany przez miłośników Andrzeja Sapkowskiego, mistrza powieści fantastycznych. Przenosi nas w tajemny świat czarodziejskich intryg, potworów i wiedźmińskiej historii, którą przeczytamy z zapartym tchem. Warto jest jednak dla odmiany wybrać „Sezon burz” audiobook, który umożliwi nam poznać losy bohaterów nawet podczas jazdy autem – lecz przy tym uważajmy, aby ostrożnie obserwować warunki na drodze, byśmy mogli spokojnie skończyć słuchanie w domu. Dlaczego warto jest kupić tego audiobooka?


audiobook
Wprowadził: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko z racji fabuły, która bez wątpienia cię pochłonie i możesz jej słuchać we wszystkich miejscach, gdzie posiadasz do tego odpowiedni sprzęt. Możesz nawet położyć się na łóżku i zupełnie wejść w świat magii, wyobrażając sobie scenę po scenie i słuchając głosów płynących z głośnika. Drugą zaletą audiobooka Sapkowskiego (przejdź do tej strony ) jest świetna obsada aktorska, która rewelacyjnie ukazuje panujący w dziele klimat – przesłuchiwanie niniejszego audiobooka będzie dla ciebie szczególną przyjemnością.

W przygotowaniu opisywanej pozycji wzięły udział aż 84 osoby, które postarały się, aby odzwierciedlić wymagania osób, które niecierpliwie na nią oczekiwały. Nie można też zapomnieć o niesamowitej muzyce oraz efektach dźwiękowych, które przyprawiają o dreszcze, przez co dodatkowo wzmagają emocje. Czeka na ciebie około 13 godzin słuchania – dobrze jest podzielić audiobooka na kawałki, aby racjonować sobie przyjemność dzień po dniu oraz wprost oczekiwać z tęsknotą na kolejny moment, kiedy znowu będziemy mogli wejść w świat stworzony przez autora. Jeśli chcesz sprawdzić nagranie nim
audiobook
Wprowadził: SITS Girls
Źródło: http://www.flickr.com
kupisz pełną wersję audiobooka, możesz wyszukać fragmenty na portalach internetowych sklepów i zapoznać się z jednym z nich, by przekonać się, że będzie to udany zakup.


„Sezon burz” to bez wątpienia godna uwagi pozycja, szczególnie dla zwolenników powieści fantastycznych. Warto jest zakupić ją w formie audiobooka, aby jeszcze lepiej wczuć się w klimat historii oraz móc stać się jej częścią, jakbyśmy rzeczywiście przenieśli się w tamten świat. Z pewnością nie będziemy rozczarowani, gdyż rewelacyjni aktorzy wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności, by zadowolić każdego uwielbiającego dzieła Sapkowskiego słuchacza (polub ten adres fonopolis.pl).
2019-05-15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.