Zdobienie ciała odpowiednią biżuterią

Upiększanie ciała od wieków ciekawiło ludzi. Nagminne stało się tatuowanie, przebijanie skóry, czyli piercing. Piercing nie powstrzymuje się tylko do standardowych przebić uszu, a polega przede wszystkim na wykonywaniu przekłuć w specyficznych lokalizacjach ciała, w nosie, brwi, sutkach, okolicach ust, w pępku, a również w narządach płciowych.
Wykonanie piercingu ciała trwa z zasady parę minut. Na ten zabieg składa się przekłucie skóry, również założenie kolczyka. W przekłute miejsca wprowadza się kolczyki skonstruowane najczęściej z tytanu. Kolczyki z takich materiałów jak stal chirurgiczna, plastik, kość, drewno, szkło, koral, srebro należy nakładać dopiero po pełnym wygojeniu przekłutego miejsca.


prześledź tutaj
Źródło: foter.com


Łańcuszki to biżuteria bardzo entuzjastycznie kupowana nie tylko przez niewiasty. Są noszone na szyi, rękach, nogach, a nawet na brzuchu. Łańcuszki na brzuch są poświęcone są przeważnie dla dziewcząt, które zawodowo zajmują się tańcem brzucha, bowiem łańcuszek wspaniale podkreśla talię. Istnieje także szansa zamówienia łańcuszka własnego projektu.


Moda damska w stylu grunge
Wprowadził: House
Źródło: House


Biżuteria syntetyczna to najpopularniejsza biżuteria (chwalone hurtownie biżuterii) na świecie. Jest efektowna, a przy tym tania. We wszystkich gazetach modowych jest istotnym składnikiem stylizacji. Biżuteria (dla osób wierzących www.boskabijoux.pl) hurt zobaczysz tutaj proponuje rozmaite wersje biżuterii, jakie jest możliwość zakupić w znacznych ilościach. Niedroga biżuteria to wyjście na niesamowity design, bez dużych wydatków.
Każdy kto pragnie modnie wyglądać musi mieć na uwadze, że atrakcyjny wygląd gwarantuje biżuteria sztuczna. Poza tym, dzięki swojej małej cenie umożliwia ciągłe przeistoczenia i podążanie za trendami.
2018-02-19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.