Zmiana stylu ubierania się i odmieniamy sposobu myślenia

W obecnych czasach bardzo ważne jest to jak człowiek się ubiera. Zwraca się na to ogromną uwagę. Wiadomo, że jest to istotny aspekt, bo nie od teraz uważa się, że „jak nas widzą tak nas piszą”, ale należy być ostrożnym, przy zbyt pochopnej ocenie. Bo po pierwszym wrażeniu powinniśmy brać pod uwagę również wnętrze danej osoby, nie można skreślić kogoś jedynie po pierwszym wrażeniu.


kobieta, ubiór
Wprowadził: Josh Jordan
Źródło: Galeria Mokotów
Ale dostrzegamy też sporo osób naprawdę świetnie ubranych, które mimo wszystko nam coś nie pasuje. Tu najczęściej miewamy kłopot , który dotyczy braku spójności między tym, co mamy na sobie, a tym w jaki sposób się myśli o sobie i swoim życiu, w tego typu sytuacji potrzebny będzie style coach. Trener pomagający w zmianie sposobu ubierania doprowadzi do tego, że będziemy nosić się dobrze, ale nie będziemy przebrani- sprawdź: super style coach. Odpowiednio dobrane ubrania do ekspresji osoby , która je nosi są niesamowicie ważne. Jeśli ktoś twierdzi, że ubrania są tylko po to żeby kłuć ludzi metkami po oczach, to raczej taka osoba nie wie, czym tak naprawdę jest szyk i klasa.

Najważniejsze to pamiętać o tym, że strój bardzo często odzwierciedla nasze podejście do własnej osoby. Później oczywiście określa nasze stosunek do świata i mówi o szacunku do osób, z którymi mamy się spotkać. Jeśli nie jesteśmy w stanie zrozumieć jak ważne jest to, co na siebie zakładamy, to mamy spory kłopot. Tak, więc rzeczywiście powinniśmy odrobinę się zastanowić nad tym, jak wyglądamy w tym, co na siebie nakładamy i czy przypadkiem nie chcemy się skryć za naszymi ciuchami. I to nie chodzi jedynie o ukrycie zbyt dużej ilości kilogramów, a po prostu o pewnego typu psychiczne ukrywanie się.


Kurs stylizacji ubioru

kobieta, zakupy, ubrania
Źródło: flickr.com
Gdy zrozumieliśmy, że nasze stylizacje są raczej nieciekawe i mimo ogromnych starań nie umiemy w sensowny sposób połączyć z sobą ubrań, to przydatny może być kurs stylizacji ubioru. Taki kurs sprawi, że poczujemy się bardzo dobrze w swojej drugiej skórze, czyli w ubraniach. Ciuchy, które będziemy wybierać będą właściwe do okazji i będą pasowały do nas samych, a to właśnie w modzie jest najważniejsze, by się fajnie ubierać a nie przebierać. Przez, to, że skończymy kurs stylizacji ubioru, to naprawdę będziemy mieć świadomość jacy sami jesteśmy, a nie jedynie w co się ubrać- .


Przydatne adresy:
2020-11-02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.