Jakiego typu podarunek na jaką okazję?

Imieniny, urodziny, rocznica, a może ślub? W jaki sposób kupić odpowiedni prezent dla Niego i dla Niej?
W ogromie prezentów łatwo się zgubić. Ale nie martwmy się za bardzo, bo po przeczytaniu tego artykułu zadanie stanie się banalne a szukanie prezentu nie nastręczy więcej trudności.. Problem co roku
Wprowadził: www.babymama.pl
Czyli urodziny, imieniny, rocznice ślubu, Dni Taty, walentynki, itp. Przy tych okazjach trzeba wykazać się ogromną pomysłowością , bo w końcu ile koszulek można wręczyć jednej osobie? Poza okrągłymi rocznicami, które wypada uczcić wyjątkowo na pozostałe okazje można wybierać prezenty "standardowe – spersonalizowane" jak foto-kalendarz czy czekoladowy telegram. Pomysł jest prosty, a każdy obdarowany poczuje się wyjątkowy patrząc na zdjęcie z przyjaciółmi z tysiąca innych zdjęć z nimi.

Niepowtarzalna okazja 50-ta rocznica urodzin czy wieczór kawalerski nie zdarzają się zbyt często, jeśli w ogóle wydarzą się po raz drugi.więcej zobaczysz w serwisie (zobacz tutaj)Jeżeli zależy nam na świętującej osobie zrobimy wszystko, aby zapamiętała te chwile jak najlepiej. W tym wypadku warto zainwestować czas oraz pieniądze i przygotować coś wyjątkowego. Coraz więcej portali internetowych dedykowanych poszukiwaniu pomysłów podarunków oferuje wiele propozycji ciekawych i niepowtarzalnych. Można zadziwić bliskich ofiarując im jazdę po torze wyścigowym, oczarować grawerowanym zegarkiem czy zestawem haftowanych inicjałami ręczników, rozbawić imienną tablicą rejestracyjną. Takie prezenty wymagają więcej czasu i zaangażowania, ale staną się pamiątką na całe życie.

Więcej treści

Pomysły na prezent

Wprowadził: Design Packaging
Znalezienie ciekawego prezentu nie jest łatwym zadaniem. Każdy chciałby zobaczyć uśmiech na twarzy bliskiej osoby, ale nie zawsze nam się to udaje. Pomysły na prezent powinny być przemyślane i odpowiednie dla danej osoby.


Pomysły na świąteczne prezenty Mieszanka dwóch powyższych grup, czyli wyjątkowa okazja pojawiająca się co roku. W tym wypadku silenie się na oryginalność jest niepotrzebne. Aktualnie najmodniejszy plecak dla dzieci (plecaki dla dzieci w dla dzieci z lux4U dla dzieci z ubrania "niespodzianki" dla młodzieży (z prawdziwą niespodzianką w tym wieku lepiej nie ryzykować), elektronika dla dorosłych będą trafionym wyborem. Dobrym pomysłem jest kupienie prezentu wspominanego, jednak którego dana osoba nigdy by sobie sama nie kupiła – to one dają najwięcej radości.

Dla kobiety Obok różnych okazji problem w znalezieniu prezentu sprawiają też różne osoby docelowe. Wybór podarunku dla kobiety
Wprowadził: Design Packaging
wymaga większego zaangażowania. Dobrym pomysłem jest notowanie rzeczy, na które ona sama zwróci uwagę przy okazji wspólnych zakupów, spaceru czy oglądania programu w telewizji. Jeśli żona przy każdej reklamie zwraca uwagę na konkretne perfumy to znaczy, że się z takiej "niespodzianki" na pewno ucieszy. Jeśli chcemy wybrać idealny prezent dla babci, teściowej czy koleżanki można zawsze poprosić o pomoc dziadka, teścia czy chłopaka.


Dla Niego
Mężczyźni też lubią dostawać prezenty (np. plecaki), dlatego warto poświęcić chwilę i zastanowić się co sprawi mu największą przyjemność. Może kolekcjonuje znaczki i jakiegoś mu brakuje, może zbliża się koncert ulubionego zespołu i jeszcze nie ma biletu, może właśnie miała miejsce premiera nowej książki ulubionego pisarza i nie zdążył jej jeszcze sam kupić? Jeżeli żaden pomysł nie przyjdzie do głowy sam, to warto poprosić o pomoc jego najbliższych kolegów. My polecamy
2021-06-16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.