Zobacz jak można łatwo nagrać swoje wyczyny sportowe

Fascynaci rejestrowania wyczynowych faktów sportowych doczekali się asortymentu dedykowanego specjalnie dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają wysokie kryteria przydatności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują fantastyczną jakością filmów i zdjęć w różnych rozdzielczościach i w jakości sporo przewyższającej aktualny standard FullHD.
Kamera GoPro Hero3
Źródło: http://kamerynakask.pl/
Kamera GoPro Hero3 jest godną spadkobierczynią modelu Hero2. Posiada obiektyw złożony z sześciu komponentów, w tym w soczewkę asferyczną, która w połączeniu z możliwością dowolnego ustawienia pola widzenia kamery zapewnia właścicielowi nagrywanie filmów z różnych perspektyw i pod nietypowym kątem. GoPro Hero3 mimo mnogości innowacyjnych funkcji jest mniejsza, lżejsza i efektywniejsza od poprzedniczki. W ofercie producenta dostępna jest w trzech opcjach: White, Silver i Black Edition. Pojedynczy model ma wmontowany nowoczesny sensor CMOS, o rozdzielczości odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Poza tym, sprzęt umożliwia filmowanie w jakości FullHD. Najlepiej wyposażona z wersji – seria Black Edition urzeka funkcją nagrywania filmów o rozdzielczości 4K – produkt rejestruje dwukrotnie więcej detali aniżeli w obecnie stosowanym standardzie FullHD – oraz efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niskich rozdzielczościach.

Kamery cyfrowe GoPro mogą się też poszczycić solidną i wodoszczelną obudową, która pozwala na filmowanie i wykonywanie zdjęć nawet do sześćdziesięciu metrów pod wodą. Pojedynczy model ma ułożone dostępne przyciski, które zadowolą fascynatów sportów zimowych, bo będą mogli je obsługiwać nawet w grubych rękawiczkach. Dodatkowo, sportowe kamery GoPro są zbudowane tak, by maksymalnie redukować szumy wiatru izapewnić fotografującemu niezrównaną jakość dźwięku.

Czym prócz opisanych funkcji wyróżnia się seria Hero3 na tle poprzednich kamer GoPro? Z użytecznych nowinek należy wspomnieć o funkcji WiFi, która umożliwia bezprzewodowe wysyłanie filmów czy zdjęć i może być sterowana przez smartfony oraz tablety, wyposażone w system iOS lub Android. Poza tym, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o pojemnościach do 64GB. Wbudowane w kamerę wyjście micro HDMI pozwala na odtwarzanie zdjęć i filmów na telewizorach bez pomocy komputera.

Koncern zadbał także o największy na rynku asortyment akcesoriów do mocowania sprzętu na wielu powierzchniach. Wśród propozycji znajdują się, m.in.: uchwyt na kask wentylowany, uchwyt na kask pełny, zaczep na głowę, mocowanie na klatkę piersiową i przyssawki do szyby, wytrzymałe nawet przy prędkości 240km/h! Ponadto, dostępne są także: wyświetlacz bądź wypornościowa tylna ścianka, dzięki której można łatwo zlokalizować kamerę, jeżeli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), bo będzie unosiła się na powierzchni wody.

Kamera do sportów ekstremalnych Hero GoPro to doskonały sprzęt dla profesjonalnych konsumentów.

Wszystkie prezentowane tu informacje pod tym hiperłączem (http://www.e-vemco.pl/produkty/testery-weryfikacyjne/cctv,2,7567) są niezwykle interesujące, więc nie czekaj dłużej, tylko znajdź więcej wiadomości, które Cię fascynują.

Najdroższa z opisywanych – GoPro Hero Black Edition już została prawdziwym triumfatorem w zestawieniu z kamerami tej samej klasy i cieszy się ogromną popularnością wśród odbiorców. I nic w tym zaskakującego, ponieważ ma do zaoferowania naprawdę dużo przydatnych funkcji. Dzięki niej dostępne staje się nie tylko nagrywanie w jakości 4K, lecz rejestrowanie zdjęć i filmów z szybkością 30 kl. na sekundę. Kamery Hero3 to całkiem nowe spojrzenie na filmowanie oraz następny krok w stronę spełniania wymagań fotografujących.


Więcej treści

Współczesna moda męska i damska

walizka
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Każdy z nas może się zgodzić z twierdzeniem, że wszyscy mamy dostęp do licznych artykułów we wszelakich możliwych kategoriach. Jest tak, bo egzystujemy w realiach gospodarki wolnorynkowej, w której praktycznie dowolna osoba może rozpocząć działalność gospodarczą produkując, a później dystrybuując wytworzone przez siebie dobra, jeśli mieszczą się one w ramach obowiązujących przepisów prawa. Nie inaczej jest w branży odzieżowej, jaka cechuje się wielkim zróżnicowaniem produktowym. Każdy z nas może wyszukać coś dla siebie, co odpowiada jego konkretnym, czasem specyficznym wymaganiom.
2022-09-28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.