Zróżnicowanie modeli i form kolczyków

Wyroby srebrne przyciągają uwagę wielu osób. Choć to kobiety przeważnie interesuje biżuteria zdarza się, że faceci ochoczo zakładają biżuterię zrobioną właśnie z tego kruszcu.


Dużo rodziców decyduje się na to, aby swoim dzieciom przebić uszy.


kolczyki srebrne dla dzieci
Wprowadził: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com


Zachęca ich do tego szczególnie to, że dzieci otrzymują z okazji chrztu właśnie przeróżnego rodzaju kolczyki. Kolczyki ze srebra to dobry wybór dla dziecka. Poza rolą dekoracyjną srebro ma bakteriobójcze właściwości. Srebro ma działanie dezynfekujące, likwiduje zarazki, niszczy lub nie dopuszcza do rozrostu grzybów i pleśni.


Więcej treści

Koszule męskie - czyli, gdzie poszukiwać ubrań bez względu na własną miarę

koszule męskie
Wprowadził: Hotlanta Voyeur
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to każdy dobrze wie oraz dziewczyny i mężczyźni są bardzo różni, bardziej duzi czy bardziej mali, chudsi oraz grubsi - jednak dla obydwu płci, niezależnie od tych wymienionych rzeczy, istnieją całe linie ubrań, tak, aby Każdziutki miał możliwość odczuwać się dobrze we własnej skórze.


Wielorakość projektów i form które przybierają kolczyki ze srebra, oraz ich niewielka cena sprawiają, że jest możliwość ich mieć wiele. Wybierając kolczyki srebrne dla dzieci jedną z ważniejszych spraw jest zabezpieczenie malca, kolczyk nie może powodować dyskomfortu. Kolczyki bez względu na surowiec z jakiego są wykonane potrafią mieć przeróżne typy zapięć. Sztyfty, to bardzo popularna forma połączenia kolczyków. Owego gatunku zapięcie uwypukla w całości część ozdobną produktu w całości chowając się w uchu. Najodpowiedniej nadaje się do przeróżnego rodzaju cyrkonii i drobnych kulek. Kolczyki z tego rodzaju zapięciem wolno z powodzeniem włożyć małej dziewczynce bez lęku, że w czasie zabawy je zerwie. Nadzwyczaj praktyczne są czopy silikonowe. Posiadają większą powierzchnię i nie uwierają ucha nawet w trakcie snu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.