Jaki prezent na dzień chłopaka?
auto z dekoracjami ślubnymi
Wprowadził: flickr.com
Źródło: flickr.com

Wymarzonym autem na ślub czyli które auto będzie odpowiednie w tym dniu?

Przygotowania do ślubu przeważnie trwają dość długo, przynajmniej tak dzieje się wtedy, kiedy chcemy, aby wszystko poszło jak należy i byśmy nie musieli wszystkiego robić na w ostatnim momencie. Spośród całego natłoku spraw, którymi musimy się zająć, ważne są także takie kwestie, jak to, czym udamy się na ślub i na wesele.
romantyczny ślub
Wprowadził: Agata Kwiecień
Źródło: abcslubu.pl

W jakim miejscu przygotować ślub, aby zauroczyć uczestników ceremonii ślubnej i mieć bajeczne reminiscencje na całe życie

Romantyczny ślub jest życzeniem wielu młodych niewiast, a śnieżnobiała, bajkowa suknia, Marsz Mendelsona i huczne przyjęcie weselne, bywają tylko jego wytypowanymi sygnałami rozpoznawczymi. Niezapomnianą ceremonię zaślubin można z powodzeniem przeprowadzić w ojczyźnie, jednak są i takie pary, które wolą wyjechać do Hollywood albo zorganizować sobie ślub we Włoszech. Ta ostatnia sugestia wydaje się być szczególnie interesująca, więc poświęćmy jej trochę więcej uwagi.
Wenecja, Venice
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Ślub gdzieś za granicą to coś magicznego!

Wzięcie ślubu w parafii, do której należy młoda? To niewątpliwie najczęściej spotykany scenariusz wśród Polaków. Jednakowoż nikt nie mówi, że to obowiązek: pewnie księża i organista nie będą przesadnie zadowoleni, bo tak jakby stracili kasę, lecz i tak możliwość, która za moment zostanie przedstawiona jest pod niemalże wszystkimi względami czymś fantastycznym.
prezent
Wprowadził: Sheila C.
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybierać prezenty? Czym kierować się przy ich wyborze? Co jest w tej kwestii najważniejsze?

Sporo ludzi ma duży problem z kupieniem prezentu. Zależnie od tego dla kogo ma być podarunek, pojawiają się mniejsze i większe problemy. Dziś mamy całkiem duże możliwości, aby zakupić jak najlepszą rzecz, ponieważ poza zakupami tradycyjnymi, z pewnością łatwo znaleźć możemy coś w sieci. Jednakże, od zbyt wielu możliwości też głowa może boleć, więc ciężko zdecydować się na coś właściwego i najbardziej dobranego. O czym głównie trzeba wiedzieć?
fotograf ślubny
Wprowadził: Kevin Law
Źródło: http://www.flickr.com

Na jakie kwestie wypada kierować uwagę wybierając fotografa ślubnego?

Szykując się do dnia ślubu Państwo Młodzi naturalnie mają na głowie niemało rzeczy. Załatwienie wszelkich formalności połączonych ze ślubem nie zawsze jest takie bezproblemowe, dodatkowo wymaga przeznaczenia czasu, co więcej powinno się zadbać o zaproszenie gości, wynajęcie sali weselnej i urządzenie wesela, najem zespołu muzycznego, kupno sukni ślubnej oraz garnituru ślubnego… To ledwie kilka spraw, o które należy się zatroszczyć. Kolejną jest odszukanie odpowiedniego fotografa ślubnego.
popielniczka
Wprowadził: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com

Od czego zacząć przygotowania do ślubu oraz wesela? Znajdź sprawdzone sposoby na organizację.

Zdążyłeś się już niechybnie zorientować, że ślub i wesele to złożone przedsięwzięcie.


Od czego zacząć przygotowania do ślubu oraz wesela? Znajdź sprawdzone sposoby na organizację.

Od chwili zrękowin i określenia daty rodzą się kolejne pytania: W którym miejscu złożymy przysięgę? W co się ubierzemy? Czym do ślubu pojechać? W którym miejscu zorganizujemy wesele? Kto je poprowadzi? Kto będzie wykonywał fotografie? Jakie atrakcje ponadplanowe zorganizować? Kogo na to wesele zaprosić? Jaka dekoracja kościoła Kraków? Ile możemy na całokształt wydać!? Przede wszystkim podziel organizację wesela i ślubu na parę etapów.
urodziny
Wprowadził: Alex G.
Źródło: http://www.flickr.com

Serwis z ciekawymi podarkami

Kiedy dostajemy zaproszenie na czyjeś urodziny obawy dotyczą tego, że ktoś da w prezencie, to samo, co my przygotowaliśmy dla solenizanta. Taka sytuacja może okazać się krępująca. Tak, więc warto jest trochę wcześniej szukać upominku na urodziny, by okazał się oryginalny i co najważniejsze, by podobał się solenizantowi. Prezent na urodziny dobrze, więc kupić w Internecie.
sesja ślubna pary młodej
Wprowadził: Aga Cudak
Źródło: abcslubu.pl

Na jakie czynniki warto zwrócić uwagę rozpatrując rozmaite sale weselne?

Wesele to bez cienia wątpliwości jedna z tych okazji, która niemal każdemu z nas kojarzy się stosunkowo pozytywnie. Wynika to głównie z tego, że jest to moment, w którym celebruje się powstanie nowego małżeństwa.
Zdjęcie ślubne
Wprowadził: @sage_solar
Źródło: http://www.flickr.com

Fotoreportaż z rozpoczęcia wspólnej drogi życia

Każdy, kto był kiedyś na ślubie a potem na imprezie weselnej doskonale zdaje sobie sprawę, że to naprawdę podniosła chwila. Warto, więc pomyśleć o profesjonaliście, który nie tylko zmontuje dla nas piękny film, ale też wykona dla nas cudowne zdjęcia. Wiadomo, że fotograf ślubny zrobi nieporównywalnie lepsze zdjęcia niż wszyscy goście razem wzięci.
Tort urodzinowy
Wprowadził: Arghya Banik
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie poszukiwać niesamowitych tortów na ważne uroczystości?

Istnieją takie momenty w naszym życiu, które chcemy podkreślić w dobry sposób oraz za pomocą odpowiednich ciast zaznaczyć ich wagę. Dlatego właśnie nikogo nie zaskakuje, że na weselach zjawiają się torty weselne, które są bardzo reprezentatywne, a każdy ich drobiazg jest rzetelnie przemyślany.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.